Alqı-satqı
5+ otaqlı köhnə tikililər
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 180 m²,
Sahil m.
1/27
Bütün şəkillər
+19 şəkil
1 700 000 AZN
9 440 AZN/m²
5 otaqlı
Köhnə tikili
180 m²
Sahə
2 / 3
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 180 m²,
Sahil m.
Əşyalı satılır. 3 sanuzeli var. Üzü “Molokan” bağına baxır. Bloka giriş birbaşa küçədəndir.
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 18:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl Talıblı küç. 37
Bütün 555 təklifə baxmaq
№ 4682036
•
Baxış sayı: 1546
•
Yeniləndi: 08.05.2026, 18:42
1 700 000 AZN
9 440 AZN/m²
5 otaqlı
Köhnə tikili
180 m²
Sahə
2 / 3
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Əhəd
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Şərifzadə
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 18:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl Talıblı küç. 37
Bütün 555 təklifə baxmaq