Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 76 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/16
Bütün şəkillər
+8 şəkil
285 000 AZN
3 750 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
76 m²
Sahə
15 / 17
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 76 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Elimler metrosna 300 metr mesafede Renasas palas yaşayiş kopleksde 76 kvadrat mezil padmayak formada satşa çixdi rahatlqn piristişin mekani eviniz olmaqa telesmeye deyer çixarş var ipatekaya yararldir.Xidmet haqi 1%
Agentlik
Hər gün: 09:00-23:00
Bakı, Yasamal r., Abbas Mirzə Şərifzadə küç. 104
Bütün 73 təklifə baxmaq
№ 5945221
•
Baxış sayı: 752
•
Yeniləndi: Dünən, 15:26
285 000 AZN
3 750 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
76 m²
Sahə
15 / 17
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Qurban bəy
Vasitəçi (agent)
Kristal Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00-23:00
Bakı, Yasamal r., Abbas Mirzə Şərifzadə küç. 104
Bütün 73 təklifə baxmaq