Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/10
Bütün şəkillər
+2 şəkil
260 000 AZN
3 710 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
70 m²
Sahə
6 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Montində. Eksperimental layihə. Tam əşyalı. 9 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində, 3 otaqlı (2-dən 3-ə düzəlmə) mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Daimi su, işıq, qaz. "Nərimanov" metrosuna 10-15 dəqiqəlik piyada məsafə. XİDMƏT HAQQI: 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 105/35
Bütün 820 təklifə baxmaq
№ 6036881
•
Baxış sayı: 174
•
Yeniləndi: Dünən, 19:31
260 000 AZN
3 710 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
70 m²
Sahə
6 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Namiq bey
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Nərimanov
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 105/35
Bütün 820 təklifə baxmaq