Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 53 m²,
Nizami m.
1/25
Bütün şəkillər
+17 şəkil
229 999 AZN
4 340 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
53 m²
Sahə
5 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 53 m²,
Nizami m.
Xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1 % təşkil edir
Agentlik
Bazar Ertəsi - Şənbə günləri: 10:00 - 22:00
Bakı, Yasamal r., Əbdürrəhim bəy Haqverdiyev küç. 12
Bütün 48 təklifə baxmaq
№ 6082413
•
Baxış sayı: 128
•
Yeniləndi: Dünən, 14:39
229 999 AZN
4 340 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
53 m²
Sahə
5 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Səbinə
Vasitəçi (agent)
EGO Real Estate
Agentlik
Bazar Ertəsi - Şənbə günləri: 10:00 - 22:00
Bakı, Yasamal r., Əbdürrəhim bəy Haqverdiyev küç. 12
Bütün 48 təklifə baxmaq