Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 56 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/7
Bütün şəkillər
159 000 AZN
2 840 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
56 m²
Sahə
3 / 16
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 56 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Yasamal rayonu,A.M.Serifzade kucesi,Kaktus restoranin yani,ATV kanalinin yaxinligi,Elimler metrosuna yaxin,orta temirli istilik sistemi kombi yeni tikili binada 1otadan 2otaga duzeldilmis menzil satilir.Xidmet haqqi 1% teskil edir
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 17/51
Bütün 56 təklifə baxmaq
№ 6090337
•
Baxış sayı: 145
•
Yeniləndi: 01.05.2026, 10:19
159 000 AZN
2 840 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
56 m²
Sahə
3 / 16
mərtəbə
Təmir
Rafiq Emlak
Vasitəçi (agent)
Fərq Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 17/51
Bütün 56 təklifə baxmaq