Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 77 m²,
Həzi Aslanov m.
1/7
Bütün şəkillər
175 000 AZN
2 270 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
77 m²
Sahə
5 / 17
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 77 m²,
Həzi Aslanov m.
Həzi Aslanov metrosunun yanında 1u mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində 1 otaqdan 2 otağa predelka olunub. 7 7 kv Super təmiri. Təmirindən sonra yaşayış olmayib.SuQaz İşıq 24. Fasilesız. Ofisin xidmət Haqqı 1 Faiz təşkil edir Alıcı tərəfindən.
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 21:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç. 75
Bütün 48 təklifə baxmaq
№ 6094641
•
Baxış sayı: 167
•
Yeniləndi: 08.05.2026, 20:25
175 000 AZN
2 270 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
77 m²
Sahə
5 / 17
mərtəbə
Təmir
Mmmm
Vasitəçi (agent)
Metin Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 21:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç. 75
Bütün 48 təklifə baxmaq