Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
298 000 AZN
3 510 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
85 m²
Sahə
9 / 25
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
Mülk ALLAHa məxsusdur! Xətai rayonu. Xətai metrosu ilə üzbə üz 25 mərtəbəli yeni tikilinin Xətai rezidens - 9 cu mərtbəsində yerləşir. Qaz. su. işıq var. Satılır 2 otaqlı 85 m2 yeni tikili Dəmirçi Plaza Ofis haqqı 2% təşkil edir.
Agentlik
Hər gün: 08:00 – 22:00
Bakı, Xətai r., Fəzail Bayramov küç. 1156 (BƏM-n yanı)
Bütün 92 təklifə baxmaq
№ 6096600
•
Baxış sayı: 88
•
Yeniləndi: 03.05.2026, 14:31
298 000 AZN
3 510 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
85 m²
Sahə
9 / 25
mərtəbə
Təmir
Elbrus Səfərov
Vasitəçi (agent)
X-Gold Estate
Agentlik
Hər gün: 08:00 – 22:00
Bakı, Xətai r., Fəzail Bayramov küç. 1156 (BƏM-n yanı)
Bütün 92 təklifə baxmaq