Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 57 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/9
Bütün şəkillər
+1 şəkil
245 000 AZN
4 300 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
57 m²
Sahə
10 / 17
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 57 m²,
Nəriman Nərimanov m.
✔️Nərimanov Metro 5 dəqiqə Məsafə ✔️2 otaq Mənzil Təcili Satılır ✔️Qarşısı Açıq Mənzərə 👍🏻 ✔️Tam Əşyalı ✔️Premium Bina ✔️Yeni Təmir Yaşayış Olmayıb ✔️Geniş Həyət Avtoparking mövcuddur ✔️Əlavə Məlumaf üçün zəng edin ✔️Ofis haqqı alıcı tərəf 1% faiz
Agentlik
Hər gün: 08:00 – 23:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 72
Bütün 54 təklifə baxmaq
№ 6107341
•
Baxış sayı: 93
•
Yeniləndi: 06.05.2026, 23:15
245 000 AZN
4 300 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
57 m²
Sahə
10 / 17
mərtəbə
Təmir
Xaliq
Vasitəçi (agent)
Ülvü Əmlak
Agentlik
Hər gün: 08:00 – 23:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 72
Bütün 54 təklifə baxmaq