Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 92 m²,
Xalqlar Dostluğu m.
1/9
Bütün şəkillər
+1 şəkil
260 000 AZN
2 830 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
4 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 92 m²,
Xalqlar Dostluğu m.
Xalqlar metrosunun yanında Şahmat MTKda 16mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində 92kvm 2otaqlı qismən əşyalı təmirli mənzil satılır. Çıxarışda var. Ofisin xidmət haqqı 1%təşkil edir
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Nizami r., Məmmədəli Şərifli küç. 2524
Bütün 55 təklifə baxmaq
№ 6109675
•
Baxış sayı: 68
•
Yeniləndi: 07.05.2026, 17:20
260 000 AZN
2 830 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
4 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Rəşad
Vasitəçi (agent)
Güvən Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Nizami r., Məmmədəli Şərifli küç. 2524
Bütün 55 təklifə baxmaq