Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m²,
İnşaatçılar m.
1/19
Bütün şəkillər
+11 şəkil
235 000 AZN
2 140 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
110 m²
Sahə
17 / 18
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m²,
İnşaatçılar m.
Dəyərli Müştərilər Sizlərə İnşaaçılar mst yaxın yerdə yerləş yaxşı təmirli əşyalı mənzili satışa təklif edirik Mənzil haqqında məlumat almaq istəyən əlaqə saxlıya bilər
Bakı, Əsəd Əhmədov 44
Bakı, Əsəd Əhmədov 44
Xəritədə bax
Yasamal r.
İnşaatçılar m.
Elmir
Vasitəçi (agent)
Premium Baku
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 18:00
Bakı, Yasamal r., Zahid Xəlilov küç.1
Bütün 216 təklifə baxmaq
№ 6109820
•
Baxış sayı: 99
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 12:59
235 000 AZN
2 140 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
110 m²
Sahə
17 / 18
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 18:00
Bakı, Yasamal r., Zahid Xəlilov küç.1
Bütün 216 təklifə baxmaq