Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 52 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/8
Bütün şəkillər
127 500 AZN
2 450 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
52 m²
Sahə
5 / 18
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 52 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Tecili satlir yasamal Rayon werifzade kucesinde Baki dovlet unvurisdetinin yatagxanasinin arxasinda mekteb baxca market binanın etrafında var temirdidir elavr melumatcun eleqe saxliyin
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr.
Bütün 39 təklifə baxmaq
№ 6117690
•
Baxış sayı: 264
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 18:39
127 500 AZN
2 450 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
52 m²
Sahə
5 / 18
mərtəbə
Təmir
Mubariz Bey
Vasitəçi (agent)
Miras Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr.
Bütün 39 təklifə baxmaq