Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 86 m²,
Qara Qarayev m.
1/8
Bütün şəkillər
225 000 AZN
2 620 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
86 m²
Sahə
9 / 17
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 86 m²,
Qara Qarayev m.
🔥Ərazidə ən münasib qiymətə satılan mənzildir🔥Qara Qarayev İnci ş/s yanı Metroya piyadalıq məsafədə yerləşir Yeni tikili binadır,yeni təmirdir. Qarşısı tam açıqdır. Mənzildə yaşayış olmayib. Nəğd satılır. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlıya bilərsiz.
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Həsən Əliyev küç. 245 (Kovaa Plaza)
Bütün 43 təklifə baxmaq
№ 6119949
•
Baxış sayı: 54
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 14:11
225 000 AZN
2 620 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
86 m²
Sahə
9 / 17
mərtəbə
Təmir
Nurlan bəy
Vasitəçi (agent)
Merkez Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Həsən Əliyev küç. 245 (Kovaa Plaza)
Bütün 43 təklifə baxmaq