Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²
1/8
Bütün şəkillər
93 500 AZN
1 700 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
2 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²
Xırdalanda, 93.500 Azn , İcraya, 11 saylı məktəbə yaxın, Düşmə Qiymətə Orginal 2 otaq super təmirli kupçalı mənzil Ofis haqqı - 1%
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 23:00
Xırdalan, Abşeron r., Xırdalan ş.
Bütün 84 təklifə baxmaq
№ 6124342
•
Baxış sayı: 55
•
Yeniləndi: Dünən, 18:31
93 500 AZN
1 700 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
2 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Tərlan
Vasitəçi (agent)
House Əmlak Xırdalan
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 23:00
Xırdalan, Abşeron r., Xırdalan ş.
Bütün 84 təklifə baxmaq