Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²,
Əhmədli m.
1/10
Bütün şəkillər
+2 şəkil
187 000 AZN
2 490 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
8 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²,
Əhmədli m.
Əhmədli Metro yaxınlığı 3 otaqlı Mənzil satılır. Kiyev layihədir. 9 Mərtəbənin 8 ci mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.
Agentlik
Hər gün: 09:00-22:00
Bakı, Xətai r., Məzahir Rüstəmov küç. 12
Bütün 158 təklifə baxmaq
№ 6124698
•
Baxış sayı: 81
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 20:35
187 000 AZN
2 490 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
8 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Dürdanə
Vasitəçi (agent)
Elite Ofis
Agentlik
Hər gün: 09:00-22:00
Bakı, Xətai r., Məzahir Rüstəmov küç. 12
Bütün 158 təklifə baxmaq