Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Əhmədli m.
1/8
Bütün şəkillər
157 000 AZN
2 420 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
8 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Əhmədli m.
Əhmədli qəs. Diaqnoz Tibb Mərkəzi yanı 2 otaqlı Mənzil satılır. Leningrad layihədir. 9 Mərtəbənin 8 ci mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.
Agentlik
Hər gün: 09:00-22:00
Bakı, Xətai r., Məzahir Rüstəmov küç. 12
Bütün 158 təklifə baxmaq
№ 6124706
•
Baxış sayı: 80
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 20:40
157 000 AZN
2 420 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
8 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Dürdanə
Vasitəçi (agent)
Elite Ofis
Agentlik
Hər gün: 09:00-22:00
Bakı, Xətai r., Məzahir Rüstəmov küç. 12
Bütün 158 təklifə baxmaq