Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 57 m²,
Masazır q.
1/8
Bütün şəkillər
89 000 AZN
1 560 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
57 m²
Sahə
5 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 57 m²,
Masazır q.
ƏŞYALI SATILIR,Masazir qəsəbəsi qurtulus 93 yashaysh, kompleksində, umumi sahəsi 57,kv m olan,3 otaqa duzəlmiş,təmirli mənzil satilir. Mənzil 6 mərtəbəli binanin, 5 ci mərtəbəsində yerləsir.binanın kupçasi var.Qiymət 89.000 azn.
Bakı, Qurtuluş 93 Yaşayış Kompleksi.
Bakı, Qurtuluş 93 Yaşayış Kompleksi.
Xəritədə bax
Abşeron r.
Masazır q.
Qurtuluş 93 YK
Elvin
Vasitəçi (agent)
Cənub Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Abşeron r., Masazır qəs., Qurtuluş 93
Bütün 84 təklifə baxmaq
№ 6124722
•
Baxış sayı: 58
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 20:46
89 000 AZN
1 560 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
57 m²
Sahə
5 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Elvin
Vasitəçi (agent)
Cənub Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Abşeron r., Masazır qəs., Qurtuluş 93
Bütün 84 təklifə baxmaq