Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m²,
İnşaatçılar m.
1/7
Bütün şəkillər
200 000 AZN
3 450 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
58 m²
Sahə
6 / 16
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m²,
İnşaatçılar m.
Diqqet Ekskluziv Variant İnsaatcilar metrosu yaninda Yeni tikili binada temirli 2 otaqli menzil satisa cixarildi Binada Qaz Su İsiq Lift Qaraj daimi Sened - Muqavile Qiymet - 200 000 Azn Ofis Haqqi - 1% Faiz !!!
Bakı, Şərifzadə küç.
Bakı, Şərifzadə küç.
Xəritədə bax
Yasamal r.
İnşaatçılar m.
Nicat Bey
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 4
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Nərimanov r., Koroğlu Rəhimov küç. 22
Bütün 275 təklifə baxmaq
№ 6126799
•
Baxış sayı: 32
•
Yeniləndi: Dünən, 16:09
200 000 AZN
3 450 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
58 m²
Sahə
6 / 16
mərtəbə
Təmir
Nicat Bey
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 4
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Nərimanov r., Koroğlu Rəhimov küç. 22
Bütün 275 təklifə baxmaq